Hodowla borówki amerykańskiej

 

Hodowla borówki amerykańskiej w Polsce staję się coraz bardziej popularna, ponieważ jest to dochodowa działalność. Sam owoc jest coraz bardziej doceniany ze względu na zdrowotne właściwości. Jeśli więc zastanawiasz się nad założeniem takiej plantacji, przeczytaj nasze wskazówki i ciesz się obfitymi zbiorami i ... zyskami!

blueberry-625265_1920.jpg 

 

Jak uprawiać borówkę amerykańską?

Borówka amerykańska (jej charakterystykę można znaleźć tu - arboretumlesne.poznan.lasy.gov.pl) lubi miejsca nasłonecznione, ale jednocześnie osłonecznione od wiatru. Gleba powinna być przepuszczalna i lekka. Kwasowość gleby powinna wahać się pomiędzy 3,5 a 4,5 pH. Bardzo szczegółowe informacje na temat uprawy, hodowli i ochrony borówki można znaleźć tu - www.piorin.gov.pl - lub https://piorin.gov.pl/publikacje/metodyki-ip/.

blueberry-539135_1920.pngWarto czytać o nowych rozwiązaniach w uprawie borówki amerykańskiej, wdrażać je i cieszyć się większymi zyskami spowodowanymi wprowadzeniem ulepszeń. O innowacyjnych rozwiązaniach w uprawie borówki amerykańskiej przeczytać można w tym artykule - artykuł.

 

Dlaczego warto zdecydować się na uprawę borówki?

Uprawa ta jest dochodową działalnością. Inwestorzy z całego świata interesują się borówkami wyhodowanymi w Polsce. Nie wierzysz - zobacz tu - Polskie borówki amerykańskie w Singapurze. Szczególnie importem tego owocu zainteresowane są rynki zachodnie - Niemcy, Holandia, Szwajcaria.

 Jak zwiększyć zainteresowanie firmą?

 1) Przede wszystkim warto zainwestować w jej reklamę, jako że potencjalni klienci mogą pochodzić z całego świata, należy zadbać o reklamę w Internecie, w szczególności w pozycjonowanie strony swojej hodowli. Jeśli szukasz dobrej oferty na pozycjonowanie, warto zajrzeć tu - pozycjonowanie kraków.

2) Warto także uczestniczyć w różnego rodzaju targach, takich jak np. te - http://ksow.gov.pl. Można nawiązać na nich przydatne kontakty i rozszerzać informacje o swojej hodowli.

 

 

Theme: TheBuckmaker.com Wordpress Themes © 2017 Wiadomości z ogrodów    All rights reserved. Sign In to Edit this Site